Garnek emaliowany "KOGUT" 9l

119,99 zł
Brutto

Opis

Emaliowane garnki  – tchnienie tradycji

Emaliowane garnki z wizerunkiem koguta zyskują w dzisiejszych czasach coraz większą popularność. Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, wspomniane naczynia przywodzą na myśl szereg pozytywnych skojarzeń. Niejednokrotnie przywołują wspomnienia z czasów dzieciństwa: obrazy sielskich wakacji spędzanych na wsi, rodzinnego gotowania i biesiadowania przy suto zastawionym stole. Stają się więc poniekąd namiastką tradycji kultywowanych niegdyś przez naszych dziadków i babcie.

Emaliowane garnki – bezpieczeństwo na pierwszym planie

Za inwestycją w emaliowane garnki z kolekcji rybnickiej fabryki przemawiają jednak nie tylko względy sentymentalne. Opisywane naczynia są bowiem niezwykle praktyczne. Nie wchodzą w interakcje z jedzeniem (także tym kwaśnym) i nie zmieniają smaku ani zapachu potraw. Nie zawierają żadnych szkodliwych barwników ani substancji chemicznych mogących przedostać się do żywności. Są w pełni bezpieczne – nie wywołują reakcji alergicznych.

Emaliowane garnki – koniec z wielogodzinnym zmywaniem

Emaliowane garnki to również idealna propozycja dla osób, które nie lubią spędzać zbyt dużo czasu w kuchni. Skąd ten wniosek? Naczynia bardzo szybko się nagrzewają, co znacznie przyspiesza proces gotowania i pozwala zaoszczędzić sporo energii. Poza tym, nie sprawiają trudności w czyszczeniu. Wystarczy wrzucić je do zmywarki razem z talerzami i szklankami, a po zakończonym cyklu mycia będą lśnić czystością.  

Szczegóły produktu

5902645012095
189 Przedmioty

Opis

Seria
Kogut
Pojemność
9L
Średnica
26cm
Wysokość
22 cm
Materiał
Stal emaliowana
Grubość stali
0,70 mm
Waga
2,066 kg
Ilość części
2 częściowy
Czyszczenie
Produkt można bezpiecznie myć w zmywarce
Indukcja
Nie

Specyficzne kody

Reviews

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password